Ansatte

Generalsekretær


Kaj-Martin Georgsen

Administrasjonen


Joveig Eliassen

  • Økonomi- og administrasjonssjef
  • Director for Finance and Administration
  • Telefon: (+47) 92 02 23 59
  • joveig.eliassen@care.no

Khawar Abbas

Moses Muriuki

Hanne Kolbeinson Hoang

  • Rådgiver økonomi og regnskap
  • Financial Advisor
  • Telefon: (+47) 47 87 11 36
  • hanne.hoang@care.no

Ingrid Kvalsvik

Jenny Bevring

  • Rådgiver HR og administrasjon
  • HR and Administration Advisor
  • Telefon: (+47) 47 39 61 64
  • jenny.bevring@care.no

Maria Berntzen

Kommunikasjon og marked


Hilde Vanvik

  • Kommunikasjon- og markedssjef
  • Director of Communication and Marketing
  • Telefon: (+47) 90 08 94 83
  • hilde.vanvik@care.no

Anna Kvarberg Ekre

  • Pressekontakt og nettredaktør
  • Communications Advisor
  • Telefon: (+47) 94 89 88 33
  • anna.ekre@care.no

Heléne Hansson

Eirik Natlandsmyr

  • Rådgiver politikk og kommunikasjon
  • Advocacy and Communications Advisor
  • Telefon: (+47) 97 57 57 41
  • eirik.natlandsmyr@care.no

Arild Olsen

  • Seniorrådgiver private givere
  • Senior Advisor Private Donors
  • Telefon: (+47) 41 29 57 45
  • arild.olsen@care.no

André Skoog

  • Digital markedsrådgiver
  • Digital Marketing Advisor
  • Telefon: (+47) 48 19 96 76
  • andre.skoog@care.no

Utenlandsavdelingen


Kjersti Dale

  • Utenlandssjef
  • Director of International Department
  • Telefon: (+47) 95 28 51 61
  • kjersti.dale@care.no

Moira Kristin Eknes

  • Seniorrådgiver program (Kvinners økonomiske utvikling, Niger og Palestina)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 99 30 20 22
  • moira.eknes@care.no

Sébastien Fornerod

Hilde Røren

  • Seniorrådgiver program (Engasjering av menn og Rwanda)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 46 86 39 96
  • hilde.roren@care.no

Bjarte Birkeland

  • Seniorrådgiver humanitært (Midtøsten og Europa)
  • Senior Humanitarian Advisor
  • Telefon: 913 83 023
  • bjarte.birkeland@care.no

Axel Martin-Aronsson

  • Rådgiver program (Kvinner, fred og sikkerhet i Afghanistan og Myanmar)
  • Program Advisor
  • Telefon: (+47) 97 93 85 50
  • axel.martinaronsson@care.no

Georges Nalenga

  • Rådgiver program (Seksuell og reproduktiv helse, Mali og Jemen)
  • Program Advisor
  • Telefon: (+47) 91 80 34 99
  • georges.nalenga@care.no

Alexander Kyllevik

Maria Christophersen

Mirjam E. Sørli

  • Seniorrådgiver humanitært (i permisjon)
  • Senior Humanitarian Advisor

Styret


Peter Skovholt Gitmark

  • Styreleder

Ina Reksten

  • Nestleder

Shahzad Rana

  • Styremedlem

Torunn L. Tryggestad

  • Styremedlem

Sofia Srour

  • Styremedlem

Wasim Zahid

  • Styremedlem

Nina Brochmann

  • Styremedlem

Arild Øyen

  • Styremedlem

Maria Christophersen

  • Styremedlem (ansattvalgt)