Ansatte

Generalsekretær


Kaj-Martin Georgsen

Administrasjonen


Joveig Eliassen

Khawar Abbas

Hanne Hoang Kolbeinson

  • Seniorrådgiver økonomi
  • Senior advisor finance
  • Telefon: (+47) 478 71 136
  • hanne.hoang@care.no

Ingrid Kvalsvik

Jenny Bevring

  • Seniorrådgiver HR og administrasjon
  • Senior advisor HR and Administration
  • Telefon: (+47) 473 96 164
  • jenny.bevring@care.no

Maria Berntzen

Therese Røskeland

Kommunikasjon og marked


Susanne Lende

  • Leder for kommunikasjon og politikk
  • Director of Communications and Advocacy
  • Telefon: (+47) 995 97 712
  • susanne.lende@care.no

Anne Kjersti Kværner

Arild Olsen

  • Seniorrådgiver private givere
  • Senior Advisor Private Donors
  • Telefon: (+47) 412 95 745
  • arild.olsen@care.no

Christian Øygarden

Roar Næss

  • Seniorrådgiver næringsliv
  • Senior Advisor Corporate Donors
  • Telefon: (+47) 952 19 226
  • roar.naess@care.no

Ylva Seiff Berge

  • Kommunikasjonsrådgiver - sosiale medier
  • Communication Advisor Social Media
  • Telefon: (+47) 938 39 529
  • ylva.berge@care.no

Eli Marie Sagedal Hindahl

Jeanett Pettersen

Idun Moe Hammersmark

Utenlandsavdelingen


Kjersti Dale

Moira Kristin Eknes

  • Seniorrådgiver program (Kvinners økonomiske utvikling, Niger)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 993 02 022
  • moira.eknes@care.no

Sébastien Fornerod

  • Seniorrådgiver program (Styrking av sivilsamfunn, Burundi og DR Kongo)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 472 89 286
  • sebastien.fornerod@care.no

Bjarte Birkeland

Axel Martin-Aronsson

Georges Nalenga

  • Seniorrådgiver program (Seksuell og reproduktiv helse, Mali)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 905 57 280
  • georges.nalenga@care.no

Alexander Kyllevik

Thomas Qviller

Waranoot Strand

  • Seniorrådgiver resultat og læring
  • Senior Advisor Result Measurement and Learning
  • Telefon: (+47) 977 79 274
  • waranoot.strand@care.no

Victoria Nordli

  • Rådgiver program (Kjønnsbasert vold, Afghanistan)
  • Program Advisor
  • Telefon: (+47) 907 48 075
  • victoria.nordli@care.no

Elin Hellum Narjord

Styret


Peter Skovholt Gitmark

  • Styreleder

Ina Reksten

  • Nestleder

Torunn L. Tryggestad

  • Styremedlem

Sofia Srour

  • Styremedlem

Wasim Zahid

  • Styremedlem

Nina Brochmann

  • Styremedlem

Åslaug Marie Haga

  • Styremedlem

Arild Olsen

  • Styremedlem (ansattvalgt)

Victoria Nordli

  • Vara styremedlem (ansattvalgt)