Ansatte

Administrasjonen


Gry Larsen

Joveig Eliassen

  • Økonomi- og administrasjonssjef
  • Director for Finance and Administration
  • Telefon: (+47) 92 02 23 59
  • joveig.eliassen@care.no

Khawar Abbas

Moses Muriuki

Hanne Kolbeinson Hoang

  • Rådgiver økonomi og regnskap
  • Financial Advisor
  • Telefon: (+47) 47 87 11 36
  • hanne.hoang@care.no

Ingrid Kvalsvik

Jenny Bevring

  • Rådgiver HR og administrasjon
  • HR and Administration Advisor
  • Telefon: (+47) 47 39 61 64
  • jenny.bevring@care.no

Maria Berntzen

Anders Sætra

  • Rådgiver for generalsekretær
  • Advisor to the National Director
  • Telefon: (+47) 48 04 84 58
  • anders.saetra@care.no

Kommunikasjon og samfunn


Jorunn Strand Askeland

  • Kommunikasjons- og samfunnssjef (vikar)
  • Director of Communication and Advocacy (interim)
  • Telefon: (+47) 40 40 50 15
  • jorunn.askeland@care.no

Anna Kvarberg Ekre

  • Pressekontakt og nettredaktør
  • Communications Advisor
  • Telefon: (+47) 94 89 88 33
  • anna.ekre@care.no

Jasmin Baulhassani

Eirik Natlandsmyr

Mah-Rukh Ali

  • Kommunikasjons- og samfunnssjef (i permisjon)
  • Director of Communication and Advocacy (on leave)

Marked


Hilde Vanvik

Arild Olsen

  • Seniorrådgiver private givere
  • Senior advisor private donors
  • Telefon: (+47) 41 29 57 45
  • arild.olsen@care.no

Heléne Hansson

Utenlandsavdelingen


Kjersti Dale

  • Utenlandssjef
  • Director of International Department
  • Telefon: (+47) 95 28 51 61
  • kjersti.dale@care.no

Moira Kristin Eknes

  • Seniorrådgiver program (Kvinners økonomiske utvikling, Niger og Palestina)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 99 30 20 22
  • moira.eknes@care.no

Sébastien Fornerod

Hilde Røren

  • Seniorrådgiver program (Engasjering av menn og Rwanda)
  • Senior Program Advisor
  • Telefon: (+47) 46 86 39 96
  • hilde.roren@care.no

Mirjam E. Sørli

  • Seniorrådgiver humanitært (Midtøsten og Europa)
  • Senior Humanitarian Advisor
  • Telefon: (+47) 41 61 58 20
  • mirjam.sorli@care.no

Gunhilde Utsogn

  • Seniorrådgiver humanitært (Afrika og Asia)
  • Senior Humanitarian Advisor
  • Telefon: (+47) 90 09 37 93
  • gunhilde.utsogn@care.no

Axel Martin-Aronsson

  • Rådgiver program (Kvinner, fred og sikkerhet i Afghanistan og Myanmar)
  • Program Advisor
  • Telefon: (+47) 97 93 85 50
  • axel.martinaronsson@care.no

Georges Nalenga

  • Rådgiver program (Seksuell og reproduktiv helse, Mali og Jemen)
  • Program Advisor
  • Telefon: (+47) 91 80 34 99
  • georges.nalenga@care.no

Alexander Kyllevik

Maria Christophersen

Styret


Peter Skovholt Gitmark

  • Styreleder

Ina Reksten

  • Nestleder

Shahzad Rana

  • Styremedlem

Torunn L. Tryggestad

  • Styremedlem

Sofia Srour

  • Styremedlem

Wasim Zahid

  • Styremedlem

Nina Brochmann

  • Styremedlem

Arild Øyen

  • Styremedlem

Maria Christophersen

  • Styremedlem (ansattvalgt)